piątek, 8 maja 2020

Ekologiczny biznes w Liszkach

Mieszkańcy gminy Liszki w marcu mogli zasięgnąć informacji na temat ekologicznych rozwiązań w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Ekodoradca poprowadził spotkanie dla biznesu i udzielił odpowiedzi oraz porad. Przedsiębiorcy mogli poszerzyć wiedzę z zakresu ochrony środowiska.

Podczas konsultacji mieszkańcy i przedsiębiorcy z gminy Liszki otrzymali praktyczne informacje dotyczące rozwiązań ekologicznych i kwestii środowiskowych, które ułatwią prowadzenie działalności. Zebrani byli zainteresowani m.in. gospodarką odpadami, nowoczesnymi technologiami w zakresie ochrony środowiska. Podczas spotkania ekodoradca z gminy Liszki udzielał też informacji dot. uchwały antysmogowej. 

Można też było uzyskać informacje na temat dofinansowania zarówno z zakresu ekoinnowacji, dowiedzieć się, jak można je otrzymać, zdobyć wiadomości na temat energii odnawialnej i efektywności energetycznej. Spotkanie prowadzili ekodoradcy dla biznesu, którzy działają w ramach Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Ewelina

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza